Strona: Zakład Systemów Złożonych / Strona: 18

13 Maj

Projekt ZSZ z medalem Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG 2022

13-05-2022 r.
Projekt "Suntrail" - System wspomagający kurację kosmetykami uzdrowiskowymi - został wyróżniony przez Kapitułę Konkursową brązowym medalem Targów Wynalazków i Innowacji INTARG w Katowicach
07 Maj

TECHbreakFast by Asseco

07-05-2022 r.
Już 12.05 (w czwartek) o godzinie 09:00 na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki PRz odbędą się warsztaty technologiczne TECHbreakFast organizowane przez Asseco Polska.

04 Maj

Olimpiada informatyczna dla szkół średnich

04-05-2022 r.
Tematyka konkursu obejmuje szeroko pojętą wiedzę informatyczną, w szczególności cyberbezpieczeństwo. Wydarzenie odbędzie się 24 maja 2022 r. na Politechnice Rzeszowskiej.
28 Kwi

Akademia ProtoLab

28-04-2022 r.
W sobotę, 23 kwietnia 2022 r. wykład pt. Cyfryzacja i cyberbezpieczeństwo - współczesne wyzwania i technologie przyszłości wygłosił dr hab. inż. Dominik Strzałka, prof. PRz.

26 Kwi

Spotkanie z firmą OPTeam na PRz

26-04-2022 r.
O możliwościach rozwoju i realizowanych projektach opowiadali studentom przedstawiciele firmy OPTeam
24 Kwi

XXXVII Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy

24-04-2022 r.
Pracownicy PRz oraz studenci wzięli udział w targach edukacyjnych dla województwa Mazowieckiego

19 Kwi

Network Load Balancing for Edge-Cloud Continuum Ecosystems

19-04-2022 r.
W Springer LNEE opublikowany został artykuł pt. „Network Load Balancing for Edge-Cloud Continuum Ecosystems”, którego współautorami są dr inż. Andrzej Paszkiewicz i dr inż. Marek Bolanowski.
14 Kwi

Życzenia świąteczne

14-04-2022 r.
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocy pracownicy Zakładu Systemów Złożonych składają wszystkim studentom oraz współpracownikom i sympatykom życzenia zdrowych i spokojnych świąt.