Strona: Zakład Systemów Złożonych / Strona: 19

14 Kwi

Życzenia świąteczne

14-04-2022 r.
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocy pracownicy Zakładu Systemów Złożonych składają wszystkim studentom oraz współpracownikom i sympatykom życzenia zdrowych i spokojnych świąt.
13 Kwi

System Identity Access Management z Software Mind

13-04-2022 r.
Zakład Systemów Złożonych WEiI zaprasza wszystkich zainteresowanych studentów do aktywnego udziału w spotkaniach edukacyjnych z Software Mind.

12 Kwi

„Szkolenie inżynierów sieciowych w środowisku VR”

12-04-2022 r.
W dniu 30 marca 2022 roku odbyło się spotkanie przedstawicieli Politechniki Rzeszowskiej oraz firmy Alcatel-Lucent Enterprise w laboratorium Wirtualnej Rzeczywistości Zakładu Systemów Złożonych.
12 Kwi

OPTeam S.A. zaprasza na OPTimeeting #4; „Zaprojektuj BOTa z OPTeam!”

12-04-2022 r.
Zapraszamy na spotkanie OPTimeeting #4, gdzie lider spotkania opowie jak działają współczesne BOTy konwersacyjne.

11 Kwi

Dr inż. Marek Bolanowski wyróżnionym recenzentem czasopisma Future Internet

11-04-2022 r.
Redakcja czasopisma MDPI Future Internet po raz kolejny wyróżniła pracownika Zakładu Systemów Złożonych dr inż. Marka Bolanowskiego za wysoką jakość recenzji.
08 Kwi

Akcja dezinformacja, czyli jak nie dać się oszukać

08-04-2022 r.
6 kwietnia 2022 r. w budynku V Politechniki Rzeszowskiej odbyła się konferencja na 25-lecie Studenckiego Koła Naukowego Informatyków "KOD".

01 Kwi

Trzecie posiedzenie Podkarpackiej Rady Innowacyjności

01-04-2022 r.
25 marca 2022 r. odbyło się trzecie posiedzenie Podkarpackiej Rady Innowacyjności. Podczas posiedzenia prezentacje wygłosili eksperci: kierownik ZSZ dr hab. inż. Dominik Strzałka, prof. PRz.
30 Mar

NanoForms: an integrated server for processing, analysis and assembly of raw...

30-03-2022 r.
Nowy tom czasopisma PeerJ (100 pkt MNiSW) przynosi artykuł współautorstwa dr hab. inż. D. Strzałki, dr M. Piętala oraz mgr inż. M. Ćmila.