Pracownicy

Dane pracownika:

Kontakt:

Profile:

dr inż. Dominik Strzałka
profesor uczelni

Kierownik Zakładu

e-mail: strzalka@prz.edu.pl
telefon: 17-865-1286
pokój: F307/F308
Strona domowa

academiaedu.jpg

google_sholar.png
mendeley.png
orcid.png
publons.jpg
researchgate.png
nauka_polska.jpg
scopus.jpg
likedin.jpg

dr hab. inż. Franciszek Grabowski
profesor nadzwyczajny PRz, profesor uczelni

e-mail: fgrab@prz.edu.pl
telefon: 17-865-1104
pokój: F305
Strona domowa

dr inż. Marek Bolanowski
profesor uczelni

e-mail: marekb@prz.edu.pl
telefon: 17-865-1299
pokój: F301
Strona domowa

orcid.png
researchgate.png

dr inż. Paweł Dymora
adiunkt

e-mail: Pawel.Dymora@prz.edu.pl
telefon: 17-865-1106
pokój: F304
Strona domowa

orcid.png

researchgate.png
publons.jpg

dr inż. Mirosław Mazurek
adiunkt

e-mail: mirekmaz@prz.edu.pl
telefon: 17-865-1104
pokój: F305
Strona domowa

orcid.png

researchgate.png

dr inż. Mariusz Nycz
adiunkt

e-mail: mnycz@prz.edu.pl
Telefon: 17-865-1106
Pokój: F304
Strona domowa

orcid.png
researchgate.png

dr inż. Andrzej Paszkiewicz
profesor uczelni

e-mail: andrzejp@prz.edu.pl
telefon: 17-865-1299
pokój: F301
Strona domowa

orcid.png
researchgate.png

dr Michał Piętal
adiunkt

e-mail: m.pietal@prz.edu.pl
telefon: 17-743-2173
pokój: F306
Strona domowa

orcid.png

google_sholar.png
li-logo.png
publons.jpg
scopus.jpg
nauka_polska.jpg
researchgate.png

mgr inż. Bartosz Kowal
asystent

e-mail: b.kowal@prz.edu.pl
telefon: 178651464
pokój: F302
Strona domowa

orcid.png

researchgate.png

mgr inż. Alicja Gerka
asystent

e-mail: a.gerka@prz.edu.pl
telefon: 178651464
pokój: F302
Strona domowa

orcid.png
researchgate.png

mgr inż. Mateusz Salach
asystent

e-mail: m.salach@prz.edu.pl
telefon: 178651464
pokój: F302
Strona domowa

orcid.png

researchgate.png
google_sholar.png
researcherid.png

mgr inż. Joanna Rysz
asystent

e-mail: jrysz@prz.edu.pl
telefon: 17-865-1464
pokój: F306
Strona domowa

mgr inż. Michał Wroński
asystent

e-mail: mwronski@prz.edu.pl
telefon: 17-865-1464
pokój: F302
Strona domowa

orcid.png

mgr inż. Piotr Hadaj
asystent

e-mail: piotr.hadaj@prz.edu.pl
telefon: 17-743-2173
pokój: F306
Strona domowa

orcid.png
researchgate.png
likedin.jpg
google_sholar.png

mgr Magdalena Rogóż
starszy referent techniczny

e-mail: mtoton@prz.edu.pl
telefon: 17-865-1340
pokój: F307

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Akceptuję