Strona: Projekt ZSZ z medalem Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG 2022 / Zakład Systemów Złożonych

2022-05-25
Medal  i dyplom

O targach

W dniach 11-12 maja w Katowickim Spodku i MCK odbyły się XV Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG®2022. Wydarzenie to poświęcone jest międzynarodowej prezentacji potencjału i dorobku myśli technologicznej i nauki, tj. wynalazków, technologii i usług kierowanych do przemysłu, i zostało wsparte przez najwyższej rangi polskie i międzynarodowe instytucje i organizacje.

Delegacja Politechniki Rzeszowskiej

Na wydarzeniu tym obecna była delegacja Politechniki Rzeszowskiej, która zaprezentowała na swoim stoisku 4 prace powstałe w ramach projektu "Inkubator Innowacyjności 4.0", w tym jedną reprezentującą Zakład Systemów Złożonych, Wydziału Elektrotechniki i Informatyki - projekt Suntrail - System wspomagający kurację kosmetykami uzdrowiskowymi. Autorami projektu, ze strony Zakładu byli: dr hab. inż. Dominik Strzałka, prof. PRz, mgr inż. Paweł Kuraś oraz mgr inż. Bartosz Kowal.

Brązowy medal dla projektu WEiI

Jury konkursowe zdecydowało się przyznać projektowi "Suntrail" brązowy medal, co jest wielkim wyróżnieniem dla całego zespołu i z pewnością zmotywuje go do dalszych prac nad jego rozwojem. Nagrodę w imieniu całego zespołu odebrali w Katowickim Spodku reprezentanci PRz naszego wydziału - a więc mgr inż. Paweł Kuraś i mgr inż. Bartosz Kowal.

Platforma Suntrail

Suntrail to platforma która pomoże uzdrowiskom i spa posiadającym własne kosmetyki zbadać ich skuteczność, przez przebieg całej kuracji na pacjentach testowych, zbieraniu informacji zwrotnej od pacjentów, a także magazynowaniu pozyskanych w ten sposób danych i wyciąganiu z tego odpowiednich wniosków.

Więcej informacji

Więcej informacji na stronie projektu: https://suntrail.pl. Projekt został dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach projektu „Inkubator Innowacyjności 4.0” realizowanego na Politechnice Rzeszowskiej, przy współpracy z Centrum Transferu Technologii Politechniki Rzeszowskiej.