Strona: Ogłoszenie wyników rekrutacji osób do realizacji projektu grantowego pt.: “System gromadzenia i analizy danych do wspomagania oceny skuteczności kuracji kosmetykami w terapii uzdrowiskowej” / Zakład Systemów Złożonych

2021-06-15
, red.  Paweł Kuraś

Do dnia 10.06.2021 roku na stanowisko „doktorant - stażysta - informatyk” spłynęła jedna aplikacja, zaś na stanowisko „student – stażysta – informatyk” spłynęło cztery aplikacje.

Ze względu na duży zakres prac oraz poziom zgłoszonych aplikacji, Komisja Konkursowa w składzie:
dr inż. Dominik Strzałka, mgr Paweł Kuraś, mgr Magdalena Rogóż zdecydowała się o rozszerzenie ilości stanowisk na stanowisku „student – stażysta – informatyk” z ilości dwóch do czterech.

Wobec tego przyjęte do realizacji projektu osoby to:

• mgr inż. Bartosz Kowal – doktorant stażysta informatyk
  • Marek Jachyra – student stażysta informatyk
  • Piotr Wójcik – student stażysta informatyk
  • Mateusz Rzeszutek – student stażysta informatyk
  • Mateusz Szczęch – student stażysta informatyk

Wszystkim przyjętym serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt z mgr Pawłem Kurasiem (p.kuras@prz.edu.pl) w celu ustalenia przebiegu dalszej współpracy w pracach nad projektem.