Strona: Wyróżniona praca dyplomowa / Zakład Systemów Złożonych

Wyróżniona praca dyplomowa

2022-07-01
Plakat zapraszający do konkursu "Engineer 4 Science 2022"

Polska Sekcja IEEEGovTech Polska oraz 4 Science Institute Sp. z o. o. działając wspólnie w celu umocnienia współpracy środowiska akademickiego oraz przedsiębiorstw, wspierania wyższej edukacji i promowania najlepszych absolwentów wyższych szkół technicznych, pragną poinformować, że w ramach Konkursu Engineer 4 Science 2022, jury złożone z przedstawicieli Uczelni, przedstawicieli firmy Intel oraz IEEE wyłoniło najlepsze Prace Dyplomowe zrealizowane na Wydziale.

Wśród wyróżnionych prac znalazła się praca autorstwa inż. Kamila Łyczko zrealizowana pod opieką dr. inż. Mirosława Mazurka pt "Predykcja przebiegu pandemii: narzędzia i modelowanie"

Gratulujemy Promotorom oraz Studentom!