Strona: Wybrane zagadnienia cyberbezpieczeństwa – wyzwania i zagrożenia – seminarium Development Day na temat problemów związanych z cyberbezpieczeństwem / Zakład Systemów Złożonych

2022-10-05
Plan seminarium

Zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium naukowym pt. Wybrane zagadnienia cyberbezpieczeństwa – wyzwania i zagrożenia przedstawione przez prof. Dominik Strzałka z Zakładu Systemów Złożonych Politechniki Rzeszowskiej i Akademii Administracji Publicznej przy Prezydencie Kazachstanu (APA).

Akademia Administracji Publicznej przy Prezydencie Kazachstanu jest instytucją szkolnictwa wyższego o specjalnym statusie w kraju, która zapewnia edukację, możliwości przekwalifikowania i zaawansowane szkolenia dla urzędników służby cywilnej.

APA powstała w 2005 roku. Akademia jest prawnym spadkobiercą Akademii Służby Cywilnej przy Prezydencie Kazachstanu oraz Akademii Sądowej przy Sądzie Najwyższym Republiki Kazachstanu. Zostały połączone w styczniu 2005 r. w celu utworzenia APA.

W 2012 roku przyjęto nową Koncepcję rozwoju Akademii w wyniku realizacji wspólnego z Unią Europejską projektu reformy Akademii. W Akademii uruchomiono międzynarodowe programy edukacyjne, takie jak MPA (Master of Public Administration), MPP (Master of Public Policy), DPA (Doctor of Public Administration), DPP (Doctor of Public Policy).

W ciągu 25 lat Akademia przeszkoliła ponad 2,5 tys. menedżerów z różnych szczebli władzy, którzy wnieśli znaczący wkład w reformy państwa. Co roku ponad 25 tys. urzędników podnosi swoje kompetencje na seminariach i kursach przekwalifikowujących w Akademii.

Podczas seminarium zostanie przedstawiona prezentacja wybranych tematów uzyskanych dzięki projektowi Erasmus+ Interdisciplinary Cybersecurity Training (InCyT, 2021-1-DE02-KA220-VET-000034737).

Dołącz do nas za pośrednictwem platformy Teams:

Piątek, 07.10.2022, godz. 8:00 CET