Strona: Wizyta studyjna na University of Tartu (Estonia) / Zakład Systemów Złożonych

Wizyta studyjna na University of Tartu (Estonia)

2023-08-30
, red.  Paweł Kuraś
Po lewej: mgr inż. Paweł Kuraś

Jeden z pracowników Zakładu, mgr inż. Paweł Kuraś, wchodził w skład delegacji PRz wraz z zespołem z Politechniki Białostockiej podczas wizyty studyjnej na University of Tartu w Estonii, związanej z planowanym otwarciem jednostki Design Factory: Rzeszów.
W skład zespołu odpowiedzialnego za otwarcie placówki sieci Design Factory Global Network na Politechnice Rzeszowskiej, z Zakładu Systemów Złożonych wchodzą:

- mgr inż. Paweł Kuraś (lider projektu)
- dr hab. inż Dominik Strzałka, prof. PRz (konsultant merytoryczny)

Działanie jest realizowane w ramach projektu Politechniczna Sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

Więcej szczegółów pod adresem: