Strona: Veronika Vanivska - nowy pracownik techniczny w Zakładzie Systemów Złożonych / Zakład Systemów Złożonych

Veronika Vanivska - nowy pracownik techniczny w Zakładzie Systemów Złożonych

2024-02-29
Veronika Vanivska

Veronika to inteligenta i ambitna osoba, która nie tylko rozpoczęła pracę w Zakładzie Systemów Złożonych od lutego 2024 roku, ale także kontynuuje swoją edukację jako studentka 2-go roku na kierunku Informatyka na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej.

Jej osiągnięcia są dowodem na jej wyjątkowe zdolności, czego potwierdzeniem jest zdobycie prestiżowej stypendium od Intel. Jej zaangażowanie i pasja w dziedzinie informatyki zapowiadają obiecującą karierę w branży technologicznej.