Strona: System gromadzenia i analizy danych do wspomagania oceny skuteczności kuracji kosmetykami w terapii uzdrowiskowej / Zakład Systemów Złożonych

System gromadzenia i analizy danych do wspomagania oceny skuteczności kuracji kosmetykami w terapii uzdrowiskowej

2021-05-20
, red.  Bartosz Kowal
Inkubator innowacyjności

Zespół pracowników Zakładu Systemów Złożonych pod kierunkiem dra Dominika Strzałki oraz studentów PRz będzie zaangażowany w realizację projektu obejmującego wykonanie prac przedwdrożeniowych obejmujących skonstruowanie systemu gromadzenia danych on-line, który dla pacjentów uzdrowiska byłby w stanie zbierać i analizować niezbędne dane związane z oceną skuteczności kuracji wspomagających bazujących na kosmetykach leczniczych dla określonych terapii pacjentów uzdrowiska. Do współpracy jest wstępnie wytypowane uzdrowisko Latoszyn k. Dębicy, ale system teoretycznie po modyfikacjach będzie mógł funkcjonować w każdym uzdrowisku publicznym lub prywatnym.

System umożliwi wprowadzanie danych on-line poprzez prostą aplikację na telefonie, stronę www oraz poprzez dane pozyskiwane w czasie wywiadów realizowanych przez fizjoterapeutów i lekarzy uzdrowiska. Dane będą gromadzone w postaci opracowanej z lekarzami uzdrowiska ankiety.

Czas na realizacji projektu pn. System gromadzenia i analizy danych do wspomagania oceny skuteczności kuracji kosmetykami w terapii uzdrowiskowej, to czerwiec 2021 r. – lipiec 2022 r. Dofinansowanie grantu zostało pozyskane w ramach projektu „Inkubator Innowacyjności 4.0” realizowanego przez Politechnikę Rzeszowską na podstawie umowy nr MNiSW/2020/346/DIR.

Powrót do listy aktualności

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Akceptuję