Strona: Prelekcja na temat różnych aspektów szukania pracy, z perspektywy rekrutera / Zakład Systemów Złożonych

Prelekcja na temat różnych aspektów szukania pracy, z perspektywy rekrutera

2023-06-09

W poniedziałek, 5 VI br., miała miejsce wizyta na WEiI, Pana mgr Jána Zahurančíka, MBA, Managing Director, Everest HR (Czechy).  Pan Zahurančík przeprowadził dla studentów informatyki ostatniego roku, prelekcję na temat różnych aspektów szukania pracy, z perspektywy rekrutera. M.in. odpowiadał na pytania: “Czy ważniejsze są umiejętności miękkie czy twarde (techniczne)?”, “Co zrobić aby rozmowa kwalifikacyjna nie była stresująca?”, “Po czym poznać dobrą, wartościową firmę?”.  Na sali, obecni byli także studenci innych kierunków na WEiI.  WIzyta została dofinansowana ze środków budżetu państwa (dotacja celowa MEiN): “Politechniczna Sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego".