Strona: Ogólnopolskie konkursy informatyczne GEEK oraz "GENIALLNE MIEJSCA" / Zakład Systemów Złożonych

Ogólnopolskie konkursy informatyczne GEEK oraz "GENIALLNE MIEJSCA"

2023-05-08

Szkoła Podstawowa Nr 18 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Rzeszowie gościła ok. 70 uczniów i nauczycieli z województwa podkarpackiego, którzy w bieżącym roku szkolnym brali udział w dwóch ogólnopolskich konkursach; III edycji GEEK (Gry Eksperymentalne Edukacyjne Komputerowe) oraz II edycji konkursu „GENIALLNE MIEJSCA” (gra terenowa lub escape room z wykorzystaniem platformy Genially).

W organizację konkursu GEEK zaangażowani byli pracownicy Zakładu Systemów Złożonych: Prodziekan ds. kształcenia dr inż. Mirosław Mazurek, dr inż. Paweł Dymora oraz mgr inż. Magdalena Rogóż, którzy uczestniczyli w uroczystym finale konkursu i wręczali nagrody, ufundowane przez PRz.