Strona: Nowy asystent stażysta / Zakład Systemów Złożonych

Nowy asystent stażysta

2020-11-03

Do zespołu Zakładu Systemów Złożonych dołącza Pan inż. Kacper Kroczek, który będzie nas wspierał w okresie od 20 października 2020 do 15 lutego 2021 r. jako asystent stażysta. Pan inż. K. Kroczek uzyskał tytuł inżyniera w 2020 na kierunku biotechnologia (specjalność biochemia stosowana) na Wydziale Chemicznym PRz. Obecnie jest studentem studiów magisterskich, na specjalności diagnostyka laboratoryjna w biotechnologii. Sam mówi o sobie: Jestem człowiekiem ambitnym, który nie boi się pracy i ludzi. Jego zainteresowania naukowe skupiają się głównie wokół tematów mikrobiologicznych oraz bioinformatycznych. Pozauczelniane pasje są związane z teatrem i literackimi kreacjami świata.

Życzymy udanej i owocnej pracy!