Strona: Nagroda dla pracownika Zakładu / Zakład Systemów Złożonych

Nagroda dla pracownika Zakładu

2023-02-16
Gala wręczenia nagród

Dnia 15 lutego 2023 roku w Sali Kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie odbyła się uroczysta gala rozdania nagród Plebiscytu Edukacyjnego 2022. Na Podkarpaciu wyróżniono i uhonorowano najpopularniejszych nauczycieli, wychowawców, wykładowców akademickich, dyrektorów oraz przedszkola, szkoły i uczelnie, których czytelnicy i internauci „Nowin” obdarzyli zaufaniem poprzez oddane głosy.

Wśród wyróżnionych znalazł się pracownik naszego Zakładu - mgr inż. Paweł Kuraś - który z rąk podkarpackiej kurator oświaty, p. Małgorzaty Rauch, odebrał nagrodę za zdobycie drugiego miejsca w kategorii "Nauczyciel Akademicki".