Strona: Konkurs na stanowiska asystenta stażysty / Zakład Systemów Złożonych

Konkurs na stanowiska asystenta stażysty

2020-02-01

KONKURS

Dziekan WEiI oraz Zakład Systemów Złożonych ogłaszają konkurs na stanowisko studenta stażysty.

1. Czas trwania stażu: 1 semestr (01 marca 2020 do 15 lipca 2020 r.).
  2. Liczba miejsc: 2
  3. Kierunek studiów: wszystkie kierunki II stopnia prowadzone przez WEiI lub WCh.

Oferujemy:

- ciekawą pracę wśród młodych i ambitnych ludzi;

- czynny udział w realizowanych grantach i projektach;

- współprowadzenie badań, dydaktyki oraz prace techniczne;

- udział w akcjach i eventach organizowanych przez ZSZ;

- pracę nad publikacjami naukowymi;

- interesujące wyzwania.

Nie czekaj, złóż swój wniosek aplikacyjny

Zgłoszenia należy dostarczyć osobiście do sekretariatu Zakładu Systemów Złożonych w terminie do 20 lutego 2020 r. W zgłoszeniu należy przedstawić: CV, wniosek wraz z uzasadnieniem i wskazaniem opiekuna stażu, dotychczasowe (udokumentowane) osiągnięcia studenta (w tym średnia ocen), klauzulę RODO.

Staż jest bezpłatny.

Więcej szczegółów na stronie: zsz.prz.edu.pl