Strona: Konkurs dla studentów i doktorantów na udział w projekcie naukowym! / Zakład Systemów Złożonych

Konkurs dla studentów i doktorantów na udział w projekcie naukowym!

2019-12-10
Zakład Systemów Złożonych ogłasza konkurs na stanowisku studenta stażysty (2 osoby) oraz doktoranta (1 osoba) w projekcie "Technologia Oxford Nanopore: optymalizacja enzymów oraz analizy danych genomicznych pod kątem zastosowań komercyjnych”, finansowanym przez Podkarpackie Centrum Innowacji.

Szczegóły dotyczące konkursu w załączonych dokumentach.  Termin składania dokumentów (pok. F307), upływa w dn. 17 XII 2019 r. (wtorek).  W razie pytań związanych z konkursem i projektem, proszę zwracać się do dr Michała Piętala; pok. F306, m.pietal@prz.edu.pl, +48 17 743 2173.