Strona: Konferencja "Something About IT Security" / Zakład Systemów Złożonych

Konferencja "Something About IT Security"

2022-06-06
, red.  Bartosz Kowal
Logo konferencji Something About IT Security

Konferencja odbędzie się 07 czerwca 2022r. w auli A-61 im. Docenta Romana Niedzielskiego Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej (budynek A) podczas dni otwartych  Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej.

Konferencje została zorganizowana przez Zakład Systemów Złożonych Politechniki Rzeszowskiej, Oddział Podkarpacki Polskiego Towarzystwa Informatycznego oraz Koło Naukowe Something About IT Security.

Założeniem konferencji jest zaprezentowanie wyników prac badawczych realizowanych przez reprezentantów polskich uczelni oraz przedstawienie najnowszych trendów dotyczących cyberbezpieczeństwa przez ekspertów z branży informatycznej. Celem konferencji jest też wymiana doświadczeń w zakresie bezpieczeństwa: aplikacji, informacji, systemów informatycznych i sieci komputerowych oraz zwiększanie świadomości społecznej dotyczącej zagrożeń cybernetycznych.

Pliki do pobrania

Powrót do listy aktualności

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Akceptuję