Strona: Zaproszenie na międzynarodową konferencję International conference on Decision making for Small and Medium-Sized Enterprises (DEMSME 2021) / Zakład Systemów Złożonych

2021-01-11

Konferencja International conference on Decision making for Small and Medium-Sized Enterprises (DEMSME 2021) to spotkanie profesjonalistów z uniwersytetów i przedsiębiorstw zainteresowanych teorią i zastosowaniami badań decyzyjnych z wykorzystaniem informatyki, matematyki, ekonomii i zarządzania biznesem oraz podejść marketingowych w praktyce MŚP. Wyniki konferencji zostaną opublikowane w materiałach konferencyjnych przesłanych do Web of Science i/lub w czasopismach partnerskich indeksowanych w Web of Science i/lub Scopus.

Głównym celem konferencji jest wsparcie szerszej dyskusji na temat procesu podejmowania decyzji z interdyscyplinarnej i ponadregionalnej perspektywy. Każdy uczestnik ma dobrą okazję do wymiany doświadczeń i inspiracji do dalszych kreatywnych badań z kolegami z różnych krajów, uczelni i różnych dziedzin biznesowych.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

W przypadku ograniczeń Covid-19, które mogą wystąpić w maju 2021 r., konferencja zostanie zorganizowana online.

Ważne daty:

• Termin nadsyłania streszczeń i rejestracji do:     31 stycznia 2021 r.
  • Zawiadomienie o przyjęciu streszczenia:              10 lutego 2021 r.
  • Termin nadsyłania referatów:                                   20 lutego 2021 r.
  • Powiadomienie o przyjęciu artykułu:                      15 marca 2021 r.
  • Zmieniony termin składania publikacji:                  23 marca 2021 r.

Konferencja 13-14 maja 2021

Dalsze szczegóły znajdują się na: