Strona: Kolejny student stażysta w Zakładzie Systemów Złożonych / Zakład Systemów Złożonych

Kolejny student stażysta w Zakładzie Systemów Złożonych

2023-03-26
Zdjęcie: K. Siwc

Z przyjemnością informujemy, że nasz zespół powiększył się o nowego studenta stażystę – Karola Siwca, który od dnia 20 marca do 15 lipca 2023 r. będzie zdobywał cenne doświadczenie w naszej jednostce. Karol Siwiec tytuł inżyniera uzyskał w 2023 roku na kierunku Automatyka i Robotyka (specjalność komputerowe systemy sterowania) na WEiI PRz. Obecnie jest studentem kierunku Informatyka II stopnia (specjalność cyberbezpieczeństwo i technologie chmurowe). Od pierwszego roku studiów Pan Karol jest członkiem Koła Naukowego Elektroniki i Technologii Informacyjnych oraz Koła Naukowego Automatyków i Robotyków ROBO.

Nasz nowy stażysta będzie miał okazję wykorzystać swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w różnych projektach oraz współpracę z naszym zespołem. Mamy nadzieję, że nasz stażysta z chęcią wykorzysta okazję do uczestnictwa w naszym programie i podniesienia swoich umiejętności.