Strona: Graduacja studentów kierunku inżynieria i analiza danych / Zakład Systemów Złożonych

Graduacja studentów kierunku inżynieria i analiza danych

2023-02-17
, red.  Piotr Hadaj
Prorektor, dziekani oraz absolwenci studiów IiAD

Graduacja

Inżynieria i analiza danych to kierunek studiów współtworzony przez Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej oraz Wydział Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej. W ramach kierunku studenci otrzymują gruntowne przygotowanie w zakresie matematyki oraz niezbędnych kompetencji informatycznych. Ze strony WEiI w dydaktykę zaangażowany jest przede wszystkim Zakład Systemów Złożonych. W dn. 14 lutego 2023 r. odbyła się uroczystość pierwszej graduacji studentów tego kierunku.

Absolwentom serdecznie gratulujemy!!!