Strona: Ameer Shahpoor – pierwszy student praktykant w ramach programu Erasmus + w Zakładzie Systemów Złożonych / Zakład Systemów Złożonych

2022-07-13
Logo Erasmus

Ameer Shahpoor jest studentem trzeciego roku informatyki, który będzie współpracował z Zakładem Systemów Złożonych jako student odbywający staż w ramach Erasmus+. Ameer jest studentem Uniwersytetu w Ankarze w Turcji, a jego zainteresowania koncentrują się na technologiach IT i inżynierii informatycznej. Uniwersytet ten został założony w 1946 w stolicy Turcji Ankarze i był pierwszą instytucją szkolnictwa wyższego w Republice Tureckiej. Jako instytucja publiczna, Ankara University ma obecnie prawie 70 000 studentów na 17 wydziałach. Oprócz oferowania niedrogiego zakwaterowania zarówno dla studentów tureckich, jak i zagranicznych, Uniwersytet w Ankarze jest gospodarzem ponad 180 klubów studenckich i posiada szeroką gamę obiektów sportowych. Uczelnia oferuje również 16 programów licencjackich i 18 magisterskich prowadzonych w języku angielskim. Ameer studiuje na Wydziale Inżynierii Komputerowej, której celem jest zapewnienie najwyższego poziomu jakości kształcenia i planuje coroczną rekrutację ograniczonej liczby utalentowanych studentów. Daje to pracownikom wydziału możliwość dokładnego poznania każdego studenta i monitorowania go naukowo, jednocześnie zwiększając dostęp studentów do pracowników wydziału.

Zachęcamy innych studentów do dołączenia do naszego zespołu.

Zapraszamy do kontaktu z nami lub z Działem Współpracy Międzynarodowej, mail: dwm@prz.edu.pl.