Strona: Zakład Systemów Złożonych / Strona: 11

27 Lut

Spotkanie zespołu projektowego InCyT

27-02-2023 r.
W dniach 23-24 lutego 2023 r. w Kopenhadze (Dania) odbyło się kolejne spotkanie zespołu realizującego projekt InCyT.
24 Lut

Konkurs na stanowisko asystenta stażysty

24-02-2023 r.
Dziekan WEiI oraz Zakład Systemów Złożonych ogłaszają konkurs na stanowisko studenta stażysty.

22 Lut

Network Aspects of Remote 3D Printing in the Context of Industry as a...

22-02-2023 r.
W książce Automation 2023: Key Challenges in Automation, Robotics and Measurement Techniques ukazała się publikacja, której autorami są pracownicy ZSZ.
17 Lut

Graduacja studentów kierunku inżynieria i analiza danych

17-02-2023 r.
Inżynieria i analiza danych to kierunek studiów współtworzony przez Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej oraz Wydział Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej.

16 Lut

Nagroda dla pracownika Zakładu

16-02-2023 r.
Pracownik naszego Zakładu - mgr inż. Paweł Kuraś - wyróżniony II miejscem w Plebiscycie Edukacyjnym Gazety Codziennej Nowiny w kategorii "Nauczyciel Akademicki"
07 Lut

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI)

07-02-2023 r.
W dniu 7 lutego 2023 obchodziliśmy kolejną edycję Dnia Bezpiecznego Internetu (DBI). Podczas tego dnia pracownicy Zakładu przeprowadzili wykłady dotyczące problematyki bezpiecznego korzystania w sieci

02 Lut

CriNet, Critical Network SDN Security System

02-02-2023 r.
System bezpieczeństwa sieci SDN dla infrastruktury krytycznej – nowy projekt realizowany w konsorcjum Exatel, Gaz-System oraz Politechnikę Rzeszowską.
02 Lut

Geometrical Accuracy of Threaded Elements Manufacture by 3D Printing Process

02-02-2023 r.
W czasopiśmie Advances in Science and Technology Research Journal (wg. wykazu MEiN 100 pkt.) ukazała się publikacja, której współautorem jest pracownik ZSZ: dr inż. Andrzej Paszkiewicz.